Finanšu kontrolieris / vadītājs

GALVENIE PIENĀKUMI:

  • Organizēt, pilnveidot un kontrolēt finanšu vadības funkciju augošā skolā
  • Izstrādāt budžetu, pārraudzīt tā izpildi un analizēt finanšu rezultātus
  • Sagatavot un iesniegt regulārās finanšu, analītiskās atskaites un prognozes
  • Ieviest un uzraudzīt finanšu procesus/procedūras
  • Plānot un organizēt finanšu līdzekļu plūsmu
  • Analizēt investīciju projektus un citas transakcijas

PRASĪBAS KANDIDĀTAM:

  • Augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai saistītā nozarē
  • Izpratne par grāmatvedības, finanšu vadības un treasury procesiem uzņēmumos
  • Vismaz 3 gadu iepriekšēja pieredze grāmatvedībā vai auditā
  • Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas
  • Vēlamas franču un krievu valodas zināšanas

PIEDĀVĀJAM:

  • Darbu augošā un dinamiskā skolā
  • Atalgojumu sākot no 1500 eiro bruto mēnesī, atkarībā no iegūtās pieredzes, izglītības un citām kompetencēm
  • Bezmaksas autostāvvietu
  • Elastīgu darba dienas sākumu (līdz plkst. 11.00)
  • Labu veselības apdrošināšanas polisi
  • Profesionālus izaicinājumus un izaugsmes iespējas

Aicinām iesūtīt savu CV ar norādi Finanšu kontrolieris/vadītājs līdz 2019. gada 15. augustam uz e-pasta adresi administrateur@ecolejulesverne.lv.