Veiksmīgi attīstoties, Žila Verna Franču skola atklāj jaunās telpas pamatskolas klasēm Rīgas centrā

nouvelle-ecole-1

FRANCIJAS VĒSTNIECĪBAS LATVIJĀ PAZIŅOJUMS PRESEI

Kopš skolas izveidošanas 2007.gadā ar Francijas vēstniecības un Latvijas Republikas atbalstu, Žila Verna Franču skola aktīvi sniedz ieguldījumu Rīgas pilsētas starptautiskajā uzplaukumā un vitalitātē. Tā sniedz latviešu un Rīgā dzīvojošo ārzemnieku ģimeņu bērniem iespēju iegūt starpkultūru izglītību, kas atzīta par vienu no labākajām pasaulē, piedāvājot Francijas mācību programmas un franču pedagoģijas specifiku.

  • Ar Žila Verna Franču skolu Latvija pievienojusies starptautiskajam franču skolu, koledžu un liceju tīklam, kurš ir vislielākais un plašāk pazīstamais skolu tīkls pasaulē: tajā ietilpst 495 mācību iestādes no 137 valstīm.
  • Bilingvālā apmācība franču/latviešu valodā ar papildu krievu un angļu valodas stundām, sniedzot skolēniem būtiskas priekšrocības starptautiskai karjerai un veiksmīgai nākotnei.
  • Dubultā Latvijas un Francijas izglītības ministriju akreditācija un izglītība, kuru nodrošina speciālisti no Francijas, piešķirot vienlīdz lielu nozīmi gan rūpīgai zināšanu apguvei, gan bērna stimulēšanai un personīgajai attīstībai.

Ņemot vērā Žila Verna skolas veiksmīgo darbību un tās izaugsmes dinamiku (234 skolēni 2016.gada 1.septembrī), mācību iestāde iekārtosies jaunās telpās Rīgas centrā, lai tajās uzņemtu koledžas skolēnus (Francijas izglītības sistēmas CM1, CM2 un 6./5. klases, kas ir ekvivalents Latvijas izglītības sistēmas 4. līdz 6. klasei) un liceja skolēnus nākotnē. Šajā jaunajā ēkā atradīsies izcilas kvalitātes mācību un atpūtas telpas skolēniem/koledžas skolēniem un skolotājiem.

Jauno telpu apskate par godu to atklāšanai notiks, klātesot V.E. Stefanam VISKONTI (S.E. M. Stéphane Visconti), Francijas vēstniekam Latvijā

trešdien, 2016.gada 12.oktobrī plkst. 16:00

Stabu ielā 22.

Šis pasākums dos iespēju ģimenēm un skolotājiem iepazīt jaunos skolas dzīves apstākļus, kurus koledžas skolēni izmantos, atgriežoties no oktobra brīvdienām.

                  Mediju pārstāvji lūgti apstiprināt savu dalību Francijas vēstniecības Preses dienestam (Telefons: 67036600, e-pasts: eugene.borissov@diplomatie.gouv.fr).

nouvelle-ecole-1-2